0

Dovolujeme si Vás pozvat na seminář Postupy efektivního učení a učení motorické imitace u raného studenta vedený Mgr. Zuzanou Maštěnovou:

Pozvánka ke stažení ZDE

Kdy? V Ostravě dne 3. března 2016 od 12.00 do 17.00 hod.

Kde? Místo bude upřesněno, bude se zřejmě jednat o Ostravu – Mariánské Hory.

Organizace a platba: Z organizačních důvodů vyžadujeme zaplacení poplatku předem. Účastnický poplatek činí 1200 Kč na osobu, pokud přijdou oba rodiče, platí pouze jednou (platí jen pro rodiče), pokud přijde rodič s jiným rodinným příslušníkem, ten platí 700 Kč, studenti platí 900 Kč. Seznam účastníků bude podle přijatých plateb vyhotoven dne 29. února 2016. Číslo účtu: 0100/86- 5031010247. Do poznámky k platbě napište své jméno. Potvrďte prosím svou účast emailem.

Kontakt: Mgr. Petra Doleželová, aba@volny.cz, 777068973. Pořádá Petra Doleželová a Česká odborná společnost Aplikované behaviorální analýzy (www.csaba.cz).

Tématem workshopu budou postupy efektivního učení. Vysvětlíme si, jak zabezpečíme spolupráci dítěte při intenzivním učení, co všechno můžeme udělat, abychom redukovali jeho motivaci z této situace unikat a tím redukovali problémové chování při učení. Povíme si o důležitosti bezchybného učení, používaní efektivních promptů, probereme si základní techniku při učení nové zručnosti. V druhé části workshopu se budeme věnovat učení motorické imitace u raného studenta. Je to oblast, která má klíčový význam pro mnoho dalších zručností (hra, sebeobsluha, učení znaků, rozvíjení vokální řeči, sociální zručnosti a další) a zároveň je u mnoha raných studentů s PAS deficitní nebo úplně chybí. Na příkladě motorické imitace si potom prakticky vyzkoušíme techniky vysvětlené v první časti workshopu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *