0

Seminář ABA III. s Mgr. Maštenovou v Brně
Seminář se bude konat pod záštitou  a za podpory České odborné společnosti Aplikované behaviorální analýzy, která pro tento seminář zajistila prostory.

TÉMA
Tématem přednášky je funkční analýza problémového chování a přístupy k redukci problémového chování – jak jej analyzujeme a jak určíme jeho funkci. Rozebereme si nejčastější situace, ve kterých děti produkují problémové chování, jak těmto situacím předcházet, co dělat, jestliže dítě produkuje problémové chování a jak situaci vyřešit tak, aby dítě v budoucnu toto chování dělalo stále méně.

ČAS
Seminář bude probíhat v pátek, 5. února 2016 od 12:00 do 17:00 s tím, že od 11:30 bude probíhat prezence.
 
MÍSTO
Seminář se bude konat v prostorách organizace Naše hřiště v Brně, adresa: Zábrdovická 2 ve 2. patře.
V následujícím odkazu najdete také mapu, informace o možnostech parkování a dopravním spojení:http://www.nasehriste.cz/kontakt
Občerstvení bude k zakoupení v Kavárně: http://www.nasehriste.cz/kavarna

PLATBA
Účastnický poplatek činí 35 EURO na osobu, pokud přijdou oba rodiče, platí pouze jednou (platí jen pro rodiče), pokud přijde rodič s jiným rodinným příslušníkem, ten má 50 % slevu, studenti mají slevu (25 eur za workshop).
Z organizačních důvodů budeme stejně jako minule vybírat peníze přes náš účet v Kč s tím, že zachováme stejnou cenu. Následněbude vše převedeno na EURO a posláno jedním příkazem paní Mgr. Maštenové.
965 Kč za účastníka (rodiče)/ 480 Kč za dalšího člena rodiny/ 690 Kč pro studenty
Peníze prosím posílejte na náš účet do AirBank č. 1096911021/3030 do 3. února 2016. K platbě prosím z důvodu počtu míst uveďte jednu z následujících popisek:

  • 2 rodiče
  • 1 rodič
  • 2 rodiče + XX rodinných příslušníků
  • 1 rodič + XX rodinných příslušníků
  • student

Podle přijatých plateb ke dni 3. února a dle popisek bude vyhotovena prezenční listina s finálním počtem účastníků.
Pokud někdo bude požadovat speciální doklad o zaplacení, případně potvrzení o účasti, dejte mi prosím vědět na e-mail s tím, že v takovém případě budete platit na místě v hotovosti v EURech. Doklady o platbě a potvrzení účasti pak těmto zájemcům na místě poskytne Mgr. Maštenová.

S pozdravem                                         Ondřej Chmela  (ondrej.chmela@email.cz)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *