0

Tématem přednášky je vytváření nových posilnění u dětí s PAS. Přednáška se koná ve pátek 20.5.2016 v čase 12:00 – 17:00, prezentace od 11:30.

Veškeré informace jsou dostupné i v pozvánce (ke stažení Pozvánka ABA)

Abychom mohli dítě učit efektivně, bez nátlaku, tak aby se s námi učilo ochotně a s radostí, musíme především vědět, jak jej zaujmout. Vysvětlíme si, jak systematicky rozšiřovat zájmy dítěte o nové hry, materiály a témata. Naučíme se, jak dítěti nekazit zábavu. Povíme si, co všechno můžeme udělat proto, aby byl zájem dítěte o aktivitu/hračku stále větší. Projdeme si různé typy hry, různé typy aktivit podle senzorické preference, uvedeme si co nejvíce konkrétních příkladů.

Kdy: 20.5.2016 v čase 12:00 – 17:00 hod, od 11:30 prezentace

Kde: Seminář se bude konat v prostorách Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity na adrese Joštova 10, Brno, 5. patro, místnost č. P52

Cena: Účastnický poplatek činí 1000 Kč na osobu. Pokud přijdou oba rodiče, platí pouze jednou (platí jen pro rodiče), pokud přijde rodič s jiným rodinným příslušníkem, ten má 50 % slevu, studenti mají slevu (700 Kč za workshop).DŮLEŽITÉ: Platby jsou v hotovosti na místě v EUR s tím, že jsme pro zjednodušení alternativně nabídli náš soukromý účet proto, abychom rodičům platbu zjednodušili a bylo možné platit v korunách a nebylo nutné platit transakční poplatky do zahraničí (až 300 Kč/transakce). Kdokoliv POTŘEBUJE DAŇOVÝ DOKLAD, nechť prosím NEPOSÍLÁ PENÍZE BEZHOTOVOSTNĚ V KČ.

Pokud má někdo zájem o bezhotovostní platbu, nabízíme k hromadnému výběru peněz náš účet v Kč s tím, že my nemůžeme vystavit daňový doklad. Následně tyto peníze převedeme na EURO a pošleme jedním příkazem paní Mgr. Maštenové.

1000 Kč za účastníka (rodiče) (35 EUR)

500 Kč za dalšího člena rodiny (18 EUR)

700 Kč pro studenty (25 EUR)

Peníze prosím posílejte na náš účet do AirBank č. 1096911021/3030 do 16. května 2016. K platbě prosím z důvodu počtu míst uveďte jednu z následujících popisek: 2 rodiče/1 rodič/ 2 rodiče + XX rodinných příslušníků /1 rodič + XX rodinných příslušníků/student

Podle přijatých plateb a obdržených e-mailových přihlášek ke dni 11. dubna a dle popisek bude vyhotovena prezenční listina s finálním počtem účastníků.

Kontakt: Ondřej Chmela (ondrej.chmela@email.cz)

Seminář se koná pod záštitou České odborné společnosti Aplikované behaviorální analýzy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *